Menu
Your Cart

Hakkımızla

Sogukvesicak.com, tasarımlı strafor ambalaj konusunda Türkiye’de akla gelen ilk marka olma hedefiyle yola çıkmıştır.
 
Sogukvesicak.com'dan aldığınız ürünler, hayatınızı kolaylaştırmak ve keyfinize keyif katmak üzere tasarlanmıştır.

Sıcak yaz günlerinde yanınızda serinletici içeceklerin buz gibi kalması, soğuk kış günlerinde sıcak yemeklerinizin soğumadan tadını koruması ya da sağlığınız için ilaçlarınızın ısı koruması amacıyla özel tasarımlı ürünlerimiz her zaman yanınızda olacak şekilde üretilmektedir.

Ayrıca kırılma riski taşıyan değerli cam ürünlerinizi ya da uzak mesafelere götürmek istediğiniz özel içeceklerinizi hem koruyan hem de taşıma kolaylığı sağlayan ürünlerimizle rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Soğuk Ve Sıcak, bir Uludağ Strafor Ltd. Şti. markasıdır.

Uludağ Strafor Ltd. Şti. 10 Ekim 2012 tarihinde 600 Metrekare kapalı alanda kurulmuştur. Hemen hemen faaliyet gösteren tüm sektörlerin ihtiyacı olan strafor ambalajı tasarlamak ve üretimini gerçekleştirmek üzere çalışmalar yapmaktayız.

Ürünlerimizin kullanıldığı alanların çok çeşitli olması sebebiyle her sektörden müşterilerimize büyük faydalar sağlamaktayız. Ayrıca sunduğu kolaylıklar açısında özel tasarım ürünlerimiz sipariş üzerine yoğun ilgi görmektedir. 

Uludağ Strafor, 5 Mart 2013 tarihinden bu yana Uludağ Strafor Dekoratif Ürünler Mühendislik Yalıtım İzolasyon Ambalaj Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. unvanıyla 2.000 Metrekarelik yeni yerinde üretime ve müşterilerine kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

 

"..Hayatınıza kolaylık ve keyif katmak için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.."